Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach

Dzień Babci i Dziadka

Utworzono dnia 01.02.2023

Styczeń to miesiąc, który bezdyskusyjnie należy do babć i dziadków. Jak wszystkim wiadomo ich święto przypada 21 i 22 dnia stycznia, jednak wnuki już kilka tygodni wcześniej zabierają się do wytężonej pracy by przygotować wspaniałe, własnoręcznie wykonane prezenty.

            Co oczywiste, upominki należy przygotować w ścisłej tajemnicy, poza domem, w miejscu które sprzyja kreatywnej twórczości i doskonałej zabawie, w miejscu w którym bez obaw można puścić wodze fantazji i przygotować coś niezwykłego. Tym razem, naprzeciw potrzebom najmłodszych wyszły filie biblioteczne w Komornikach i Mosznej. To w nich zorganizowane zostały zajęcia, podczas których dzieci znalazły inspirację a także materiały do przygotowania najpiękniejszych upominków dla babć i dziadków.

            Dzieci w bibliotece w Mosznej stworzyły laurki w kształcie kubka, do którego powędrowała torebka herbaty i pyszna czekoladka dla umilenia zimowego popołudnia, natomiast w Komornikach mali artyści wykonali kolorowe ramki z drewnianych patyczków oraz kartkę z życzeniami w kształcie swojej dłoni.

            Panie bibliotekarki zobowiązały się do przechowania prezentów i zachowania w tajemnicy tego, co powstało podczas zajęć do czasu aż wszystkie babcie i dziadkowie otrzymają podarunki. Na szczęście wszystkie niespodzianki trafiły już do swoich właścicieli więc i my możemy się pochwalić jakich mamy zdolnych czytelników.     

Galeria

Utworzono dnia 01.02.2023, 12:13

GBP W STRZELECZKACH
BIBLIOTEKA GŁÓWNA

GODZINY PRACY

PONIEDZIAŁEK 10:00 - 16:00

WTOREK 10:00 - 16:00

ŚRODA 12:00 - 18:00

CZWARTEK 10:00 - 16:00

PIĄTEK 9:00 - 15:00

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 74

W poprzednim tygodniu: 76

W tym miesiącu: 0

W poprzednim miesiącu: 353

Wszystkich: 6269

Zegar