Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminna Biblioteka Publiczna w Strzeleczkach

Wakacje z biblioteką

Utworzono dnia 15.07.2022

Za nami pierwsze dwa tygodnie bibliotecznych zajęć wakacyjnych. W tym czasie najmłodsi mieszkańcy gminy mieli okazję w kreatywny sposób spędzić wolny czas oraz rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Dzieci, między innymi, mogły poszaleć w rytmie muzyki,  poznać historię tańca i nauczyć się prostych układów tanecznych. Ponadto wraz z bibliotekarką powędrowały na „Piknik w skarpetkach” jednocześnie poznając „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Coś dla siebie znaleźli także wielbiciele zdrowego odżywiania, którzy z entuzjazmem przygotowywali sałatkę owocową. W trakcie zajęć przejrzeli także wszystkie książeczki kucharskie dla dzieci i już znaleźli inspirację na kolejne warsztaty…

 Nie zabrakło także atrakcji dla miłośników zajęć plastycznych. W Oddziale dla dzieci oraz w filiach bibliotecznych powstały fantastyczne prace – szkielety dinozaurów oraz ich skamieliny, balonikowe rysunki, antystresowe gniotki a także kolorowe motyle i tęczowe jednorożce. W naszej bibliotece znalazło się także miejsce dla uroczych niebieskich smerfów oraz ich wioski.  

Przed nami kolejne spotkania z małymi czytelnikami pełne radości i dobrej zabawy.

Wszystkich chętnych do skorzystania z wakacyjnej oferty biblioteki zachęcamy do zapoznania się z planami zajęć poszczególnych placówek. Harmonogram zajęć dostępny w zakładce Aktualności.

Galeria

Utworzono dnia 15.07.2022, 13:00

GBP W STRZELECZKACH
BIBLIOTEKA GŁÓWNA

GODZINY PRACY

PONIEDZIAŁEK 10:00 - 16:00

WTOREK 10:00 - 16:00

ŚRODA 12:00 - 18:00

CZWARTEK 10:00 - 16:00

PIĄTEK 9:00 - 15:00

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 78

W poprzednim tygodniu: 92

W tym miesiącu: 14

W poprzednim miesiącu: 395

Wszystkich: 9126

Zegar